O nás

Ponúkame

Striekané penové izolácie
pre našich zákazníkov

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva. Ponúkame profesionálne dvojzložkové striekané PUR izolácie rôzneho druhu a zamerania. Používame kvalitný certifikovaný materiál od spoločnosti Purinova ktorým zaručujeme Vašu spokojnosť vďaka širokému spektru možností výberu a overenej kvalite. Nielen Vašu strechu, podkrovie či steny ale aj základy, podlahy a stropy zaizolujeme za veľmi krátky čas spoľahlivo a na najvyššej úrovni už od jedného dňa.

Buďte aj vy spokojný s dokonale zaizolovaným rodinným domom, bytovkou či premyselným alebo poľnohospodárskym objektom bez akýchkoľvek obáv. Stačí ak nám zanecháte kontakt alebo vyplníte formulár a dozviete sa omnoho viac.

striekanaizolacia-northizol4
Martin Paur - Striekanie strechy a betónového stropu (PURIOS H) - 1
Northizol.sk

Spoľahlivý partner pre striekané penové izolácie

Sme hrdí na to, že prinášame kvalitné izolačné riešenia pre vaše domáce alebo komerčné potreby, pomáhajúce vám vytvoriť útulné a energeticky efektívne prostredie.

Naša spoločnosť je založená na princípe poskytovať služby najvyššej kvality, čo zahŕňa aj našu ponuku striekaných penových izolácií Purios. Tieto izolačné materiály sú známe svojou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a vynikajúcou izolačnou schopnosťou, čo ich robí ideálnou voľbou pre rôzne typy stavieb a projektov.

S naším tímom odborníkov a skúsených technikov sme pripravení poskytnúť vám kompletné služby od poradenstva a plánovania až po profesionálnu inštaláciu. Veríme, že každý projekt si zaslúži individuálny prístup, a preto sa zaväzujeme poskytnúť vám osobnú pozornosť a riešenia, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám a očakávaniam.

Nezáleží na tom, či plánujete izolovať novú stavbu, renovovať existujúci dom alebo vylepšiť energetickú účinnosť vášho obchodného priestoru, Northizol.sk vám poskytne spoľahlivé riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Držíme popredné miesta v oblasti striekaných izolácií

Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť optimálne tepelné a zvukové izolačné vlastnosti vašej budovy, a to s dôrazom na vašu spokojnosť a dlhodobú výkonnosť.

255+

Dokončených Projektov

320+

Cenových
ponúk

200+

Spokojných zákazníkov

40%

Ušetreneho času aplikácie